foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Europos diena

   Europos diena - kasmetinė šventė, simbolizuojanti Europos taiką ir vienybę. Gegužės 8 d. gimnazijos mokiniai paminėdami Europos dieną susitiko su ambasadoriumi ypatingiems pavedimams Aurimu Taurantu. Svečias priminė ne tik pačius svarbiausius faktus, bet ir paragino sugrįžti į pačia pradžią, atsakant į pagrindinį klausimą kodėl minima Europos diena.

susitikimasmin 

   Europos dieną (gegužės 9-ąją) džiaugiamasi taika ir vienybe Europoje. Šią dieną minimas istorinis įvykis – Šumano deklaracija. 1950 m. Paryžiuje pasakytoje kalboje Prancūzijos užsienio reikalų ministras Roberas Šumanas išsakė savo idėją apie naujos formos politinį Europos bendradarbiavimą, dėl kurio karas tarp Europos tautų būtų neįsivaizduojamas dalykas. Jis siekė sukurti Europos instituciją, kuri valdytų bendrą anglies ir plieno gamybą. Nepraėjus nė metams pasirašyta tokios institucijos įkūrimo sutartis. Šumano pasiūlymas laikomas dabartinės Europos Sąjungos užuomazga.

 

   Nuotraukos iš viktorinos ir sportinių rungčių, skirtų Europos dienai, paminėti, kurias organizavo kūno kultūros mokytojai: R.Brazaitis, A.Baltrušaitis, St.Motulas, R.Žemelienė ir istorijos mokytojas J.Laurinaitis.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija