foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Pavasario lygiadienis

    Pavasario lygiadienis – momentas pavasarį, kai Saulė, slinkdama ekliptika, atsiduria dangaus pusiaujo ir ekliptikos susikirtimo taškuose, taip dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas.

    Šiaurinio pusrutulio gyventojams pavasario lygiadienis kovo 20 yra astronominio pavasario pradžia. Baltų šventė – Pavasario lygė.

    Gimnazijos dailės studijos ir dailės A kurso moksleiviai: Gaidamavičiūtė Greta, Kazlauskas Artūras, Kliorikaitytė Ieva, Mitrauskaitė Laura, Stanislovaitytė Ugnė, Žičkutė Jogunda, Modestas Lužaitis, Martynas Vaznys, Skaistė Steponavičiūtė sukūrė darbus atspindinčius baltų simboliką ir tradicijas, bei šauniai sudalyvavo rajoniniame "Lygiadienio“ renginyje prie Bišpilio piliakalnio.

Šaunuoliai. Ačiū Jiems!

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija