foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Užgavėnių šventė

     Mūsų 1d klasė šiais metais rengė Užgavėnių šventę. Mes pagaminome Morę, kuri nukeliavo į aikštę prie kultūros centro. Ten ji dalyvavo Morių parodoje ir neblogai pasirodė. Šventė mokykloje vyko kiek pavėluotai, nes turėjome atostogas. Po jų vasario 19 d. klasės mergaitės prikepė blynų ir kitų skanėstų, kuriais vaišino mokytojus.. Pertraukos metu mokytojų kambaryje surengėme Užgavėnių šventę. Ten mokytojai regėjo mažą spektaklį, prisiminė senas Užgavėnių tradicijas, vaišinosi blynais, šoko ir dainavo. Galvojame, kad šis renginys kaip ir mums, patiko ir mokytojams, kurie turėjo galimybę linksmai praleisti laiką.

1d klasės mokinė Deimantė Skickytė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija