foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Akcija „Lietuvai ir man“

    Vykdydami akciją „Lietuvai ir man“ gimnazistai draugystės apyrankėmis papuošė Jurbarko rajono savivaldybės tarybos narius, švietimo skyriaus ir kitų savivaldybės skyrių darbuotojus. Kviesdami pasipuošus trispalvėmis draugystės apyrankėmis išreikšti tautos vienybę.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija