foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šaulių pratybos "Tvirtas šaulys 2015"

    2015-01-30/31 Lietuvos kariuomenės LDK Kęstučio MPB vyko šaulių pratybos "Tvirtas šaulys 2015".

    Pratybose dalyvavo mūsų gimnazijos šaulių būrelio nariai, kurie ne tik susitiko su Šaulių sąjungos atstovais, JAV kariuomenės atstovais, bet ir dalyvavo taktinėse bei šaudymo pratybose iš mažo kalibro šautuvo TOZ 12. Susumavus šaudymo rezultatus, taikliausiu šauliu pripažintas Mindaugas Paulauskas. Sveikiname!

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija