3-ių klasių Kalėdinis vakaras

3-ių gimnazijos klasių teminis Kalėdinis vakaras sugrąžino visus į 1970-uosius, 1980-uosius ir 1990-uosius metus. Šią temą sugalvojo mokinių tarybos pirmininkė Toma Simanavičiūtė kartu su gimnazijos mokinių taryba. To laikotarpio populiarios melodijos, dainininkai atgijo klasių pasirodymuose. Gimnazistai buvo ne tik išradingi,  drąsūs, bet ir atspindėjo to laikoptarpio nuotaiką, stilių ir aprangą.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija