1-ųjų gimnazijos klasių susipažinimo popietė

Lapkričio 26 dieną vyko 1-ųjų gimnazijos klasių moksleivių susipažinimo popietė, kurią organizavo ir pravedė 1b klasės mokiniai ir jų auklėtoja Laimina Juškienė. Renginį savo kūrybos šokiu pradėjo Rūta ir Renata. Jos buvo popietės vedėjos. Kiekviena klasė paruošė prisistatymus: 1a pademonstravo sportinius bei meninius sugebėjimus, 1b sukūrė klasės filmuką apie savo vėjavaikiškumą ir mokėjimą džiaugtis kiekviena akimirka, praleista drauge; 1c klasė pagal „Jūreivio dainą“ inscenizavo klasės kasdienybę, o 1d ne tik pristatė nuotaikingą savo klasės filmuką, bet ir sudainavo „Trys milijonai“.

Po klasių prisistatymų buvo traukiamos teminės užduotys, susijusios su muzika, šokiu, drama ir sportu. Moksleiviai parodė sceninius sugebėjimus, kūrybiškumą, dirbo darniai ir draugiškai. Renginio pabaigai 1b klasės mokiniai paruošė dainą „Apie mus“. Gitaromis grojo Milda ir Daivaras, afrikietišku būgnu (djembe) – Miglė. Šiai dainai pritarė visi 1-ųjų klasių moksleiviai. Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui J.Gudelienė džiaugėsi gražiu renginiu, dėkojo organizatoriams, gyrė moksleivių išradingumą ir visiems palinkėjo draugiško bendradarbiavimo.

1b klasės mokinė Milda Kriščiūnaitė