foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Lietuvos Šaulių Sąjungos LDK Kęstučio 7-osios rinktinės 95 metų jubiliejinė šventė

   Lietuvos Šaulių Sąjungos LDK Kęstučio 7-osios rinktinės 95 metų jubiliejinėje šventėje jaunojo šaulio pasižadėjimus davė gimnazijos būrelio jaunieji šauliai Deira Jakaitė ir Karolis Gylys. Šaulių būreliui gimnazijoje vadovauja Marius Jazukevičius.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija