foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vadu Giedriumi Ranoniu

    Lapkričio 11 d. Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos sporto salėje gimnazijos 9-10 klasių moksleiviai dalyvavo susitikime su Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Bardinų užkardos vadu Giedriumi Ranoniu, kuris visus supažindino su savo profesija, darbo priemonėmis - antrankiais, ginklais.

    Kauno regiono aplinkos apsaugos departamento Jurbarko r. agentūros vedėjas Andrius Šašys su Nemyra Černiauskiene moksleiviams pademonstravo džiudžitsu savigynos veiksmus, o Dangirdas Šimkus ir Julius Tamošaitis – parodomąją kikbokso kovą. 

    Susitikimą užbaigė teorinė dalis, per kurią sporto klubo „Pantera“ vadovas ir treneris Mindaugas Smirnovas moksleiviams pristatė džiudžitsu ir kitas dvikovines sporto šakas.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija