foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Prezidentė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus

    2014 metais DELFI portale Konstitucijos egzaminą laikė ir mūsų gimnazijos mokiniai. Laikiusieji egzaminą internetu dalyvavo tik viename etape ir buvo vertinami pagal teisingų atsakymų skaičių ir laiką.Teisinio išsilavinimo neturinčių grupėje 3a klasės mokinys Tadas Meškauskas užėmė II-ą vietą. Teisininkų ir teisinį išsilavinimą turinčių asmenų kategorijoje tarp geriausiųjų pateko buvęs gimnazijos mokinys Simonas Mikšys.

    Spalio 28 d. Vilniuje, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apdovanojo Konstitucijos egzamino nugalėtojus. Šioje ceremonijoje dalyvavo Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos vienuoliktokas Tadas Meškauskas,buvęs gimnazijos mokinys Simonas Mikšys (šiuo metu Vilniaus universitete studijuoja teisę) ir istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija