foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Konkursas "Nato užrašas gyvai"

    1-3 gimnazijos klasių mokiniai dalyvavo konkurse "Nato užrašas gyvai" . Šio konkurso iniciatoriai: istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis, direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, dailės mokytoja Nijolė Kurtinaitienė, technologijų mokytojas Adolfas Būblaitis.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija