foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte

    Kovo mėnesį Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje vyko susitikimai gimnazistams su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte, urbanistikos skyriaus vedėja Gražina Gadliauskiene, kurį suorganizavo technologijų mokyt. I. Petruitienė. Architektė pirmų ir trečių gimazijos klasių mokiniams papasakojo apie architektūrą, studijų specifiką, architekto specialybę. Taip pat ji mokiniams atskleidė keletą Jurbarko kraštovaizdžio tobulinimo planų, Europos sąjungos projektų lėšų panaudojimą Jurbarko ir jo rajono plėtrai, priėmė mokinių pasiūlymus Jurbarkui keisti. Moteris parodė vaikams du filmukus apie Jurbarko rajoną ir krašto muziejų.

 

    G. Gadliauskienė per vieną pamoką mokiniams suteikė daug naudingos informacijos, kuri jiems labai patiko ir praplėtė akiratį šioje srityje. Mokiniai yra dėkingi už šią galimybę susipažinti su architektūra. Jie taip pat laukia dar daug įdomių susitikimų su įvairių profesijų specialistais.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija