foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kovo 11 d. minėjimas

    2014 m. kovo 10 d. 12 val. gimnazijoje paminėta kovo 11-oji. Renginį organizavo muzikos mokytoja G.Mikšienė, istorijos mokytojas J.Laurinaitis, direktoriaus pavaduotoja J.Gudelienė. Renginį vedė ketvirtos klasės mokiniai P.Eigertas ir R.Kiltinavičius.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija