foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kristijono Donelaičio jubiliejus

Prabėgo renginių maratonas, skirtas Kristijono Donelaičio jubiliejui paminėti.
Lietuvių kalbos mokytojai paskelbė rašinio (esė) konkursą. Pralėkė turininga savaitė, skirta K.Donelaičio asmenybei bei kūrybai (sukurtas sienlaikraštis, ekrane, pirmame aukšte, demosntruotos skaidrės K.Donelaičio gyvenimo temomis). Išleistas laikraštis, skirtas K.Donelaičiui. Vyko Integruota pamoka, gimnazijos aktų salėje, kur istorijos mokytoja D. Šimanskienė, geografijos mokytoja B.Pauliukienė, lietuvių k. ir literatūros mokytojos V.Bartusevičienė ir D. Pavlavičienė, muzikos mokytoja G.Mikšienė, dailės mokytoja N.Kurtinaitienė pakvietė 3g kl. mokinius įvairias dalykiniais  aspektais pažvelgti į K.Donelaičio gyvenimą ir kūrybą. 
 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija