foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

    Gimnazijos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Sausio 13 d. 8.00 val. dešimčiai minučių buvo užgesinta šviesa, o languose uždegtos atminties žvakutės. Pilietinė akcija buvo skirta prisiminti ir paminėti prieš 23 metus Lietuvos piliečių vieningą siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę.

 

Padėka gimnazijos bendruomenei už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“.

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija