foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis koncertas

    Gruodžio 20 d. gimnazijos mokinius ir mokytojus pakvietėme į šventinį Kalėdinį koncertą, kurį paruošė dirketoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė, lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė ir merginų choro „Saulė“ vadovė Danutė Lapienė. Koncerto pradžioje 1a klasės gimnazistai supažindino su  paslaptingosios Narnijos gyventojais, o renginio vedantieji Paulius Eigertas ir Raimondas Kiltinavičius paskelbė, kad koncerto dalyviai padovanos visiems Kalėdinę pasaką, savo dainomis pakviesdami asiplankyti įvairiausiose vietose. Koncertavę solistai Andrius, Marta ir Almantas dovanojo klausytojams gerą nuotaiką. Skaitovai Jonė, Monika ir  Vaiva priminė švenčių prasmę ir papročius. Lietuvių kalbos mokytoja Vilija Bartusevičienė paskaitė savo kūrybos eiles. Merginų choras „Saulė“ pasveikino gimnazistus artėjančių švenčių proga skambiu, nuotaikingu choriniu repertuaru.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija