foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

3G Kalėdinis vakaras

   3g teminiam vakarui mokiniai ruošėsi iš anksto. Kiekviena klasė parodė skirtingų šalių pristatymus. Gimnazistai buvo išradingi ir kūrybiški. Vakaro metu, savo dainomis ir šokiais visus džiugino Almantas, Neringa ir šokių kolektyvas "Era".
   Improvizacijos meistrai Mantas, Raimondas ir Paulius pakvietė aktyviai dalyvauti improvizaciniuose etiuduose. Direktoriaus pavduotoja Jolanta Gudelienė dėkoja visoms  dalyvavusioms klasėms (3a, b,c,d,e,f,g) ir klasių vadovams (J.Laurinaičiui, A. Akutaitienei, I. Danupienei, D. Šimanskienei, D. Pavlavičienei, B. Genienei, I.Petruitienei), subūrusiems gimnazistus aktyviai dalyvauti renginyje.
 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija