foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Koncertinė programa Jurbarko rajono sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centre

    Gruodžio 18 d. 2c klasės mokiniai kartu su muzikos mokytoja Jolanta Gudeliene paruošė koncertinę programą, su kuria atvyko pasveikinti  VŠĮ Jurbarko rajono sutrikusio intelekto jaunuolių darbo centro bendruomenės narių. 

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija