foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

1-ų  klasių šventinis vakaras

Su jaunatviška energija ir išradingomis kūrybinėmis idėjomis vyko 1-ų gimnazijos klasių teminis šventinis vakaras. Burtai lėmė, kad šio vakaro organizatoriai buvo 1b klasė. Mokiniai atsakingai ruošėsi ir padovanojo vakaro dalyviams geras emocijas, smagias užduotis ir net saldžias dovanėles. Visos klasės pristatė  iš anksto paruoštus namų darbus, atliko smagias užduotis ir negailėjo vieni kietiems aplodismentų. Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė dėkoja 1b klasei už šaunią programą ir džiaugiasi, kad pirmų gimnazijos klasių mokiniai aktyviai dalyvauja gimnazijos renginiuose.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija