foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis renginys

    Kalėdinių renginių maratoną šiais metais pradėjo gimnazijos antrokai. Teminio vakaro vedantieji Paulius Eigertas ir Raimondas Kiltinavičius dovanojo visiems gerą nuotaiką, o drąsiausius antrokus kvietė išbandyti savo jėgas išradinguose improvizaciniuose etiuduose. Šventinę nuotaiką dovanojo gimnazijos „Eros“ šokėjos (vadovė Reda Žemelienė) ir dainininkai: Marta, Almantas, Neringa ir Jolanta.   

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija