foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Smalininkų Senjorų namai

    Lapkričio 28 d. 2b klasės mokiniai Gabija Tūtoriūtė, Rokas Ralys, 2a  klasės mokinia Patricija Baužaitė,  4c Marta Krikščionaitytė ir 2c kl. mokiniai ir klasės auklėtoja Loreta Tamošaitienė aplankė Smalininkų Senjorų namų senjorus. Šiam susitikimui mokiniai ruošėsi iš anksto kartu su technologijų mokytoja Irena Petruitiene iškepė pyragą, o su muzikos mokytoja Jolanta Gudeliene paruošė koncertinę programą.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija