foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šventė „Gimnazijos pasas“

    Lapkričio 20 d. pirmų gimnazijos klasių mokinius ir jų tėvelius pakvietėme į gražią šventę „Gimnazijos pasas“. Šventės dalyviai buvo supažindinti su pagrindine gimnazijos atributika ir simboliais. Visi kartu sugiedojo gimnazijos himną. Susipažino su Antano Giedraičio-Giedriaus gyvenimu ir biografija. Renginio vedantieji Raimondas ir Paulius kvietė į sceną gimnazijos šokėjus ir dainininkus. Vakaro programoje žiūrovai išgirdo mišraus ansamblio dainas (vadovė G.Mikšienė), pasigrožėjo šokio kolektyvo „Era“ (vadovė R.Žemelienė) šokiais, pasidžiaugė gausiu gimnazijos solistų ir instrumentalistų būriu. Direktorius A.Januškevičius ir direktoriaus pavaduotoja J.Gudelienė įteikė gimnazistams „Gimnazijos pasus“. Klasių auklėtojos Sv. Stankevičienė, R.Žemelienė ir J.Videikienė subūrė klasių kolektyvus įsiamžinti su šmaikščia, simboline „Gimnazijos šeimynos“ fotografija.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija