foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Vytauto Šulskio knygos pristatymas

    2a klasės gimnazistės Dovilė Bilevičiūtė ir Martyna Ambrazaitytė (lietuvių k. mokytoja J.Norkūnienė) skaitė Vytauto Šulskio knygos "Kun. Pranciškus Bastys" ištraukas. Renginys, skirtas Vytauto Šulskio knygai pristatyti įvyko lapkričio 15 d. Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. 
 
Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija