foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Mainų programa tęsiasi - mokykloje lankėsi gimnazijos draugai iš Mittersill gimnazijos Austrijoje

   Projektas, pradėtas 2003 metais, vėl tęsiasi. Pavasarį aplankę Mittersill gimnaziją Austrijoje, pagaliau sulaukėme svečių ir pas mus. Svečiai susipažino su lankytinomis Vilniaus vietomis, kartu su mūsų gimnazistais aplankė Valdovų Rūmus, kur sužinojo, kas Austrijos Habsburgų dinastiją sieja su Lietuva.

   Mokykloje buvo suorganizuotos bendros pamokos austrų ir mūsų mokyklos gimnazistams, kurių metu gimnazistai dalijosi informacija apie savo šalis (mok. A.Akutaitienė), kartu dainavo vokiškai  ir angliškai (mok. G.Mikšienė), pynė tautines juosteles apsikeitimui (mok. I.Petruitienė), kūrė linkėjimus ant atviručių (mok. N.Kurtinaitienė), vakaronėje kartu šoko austriškus tautinius šokius, dainavo karaoke, klausėsi gimnazijos choro (mok. D.Lapienė),  plojo Eros šokėjoms (mok. R.Žemelienė), bei  šokių kolektyvui D-EM . Kitą dieną visi kartu lankėmės rajono pilyse, Smalininkų senosios technikos muziejuje, jodinėjome žirgyne, žaidėme tinklinį (mok. R.Brazaitis). Paskutinė kartu praleista diena Kuršių nerijoje ir Klaipėdoje paliko daugybę įsimintinų fotografijų.

   Susitikimai paliko ne tik nuostabius įspūdžius, suteikė žinių, praplėtė pasaulėžiūrą, bet kartu buvo naudingi lavinant užsienio kalbų žinias, moksleiviai įsigijo naujų draugų ir jau planuoja bendrus susitikimus ateityje.

   Austrijos moksleivių vizito metu viena iš savaitės užduočių buvo  Kuršių nerijoje įamžinti nuotraukoje momentą pagal pasirinktą temą. Skaityti daugiau...

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija