foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Gimnazistai papuošė mūsų miestą

    Mūsų mokyklos  3GA dailės ir DAILĖS STUDIJOS mokiniai, vadovaujami  mokytojos J. Davidavičienės (projekto autorė), paprašyti „Lions“ klubo atstovės K. Vančienės, išdekoravo sieną miesto centre. Miesto erdvė šalia LIUX`o kavinės tapo jaukesnė, džiugina praeivius. Mokytoja džiaugiasi nuostabiais vaikais, kurie nupiešė po savo paukštį.

   Ypač mokytoja dėkinga, daugiausiai prie sienos fono ištapymo prisidėjusiems mokiniams:

  • Karolinai Amachinaitei-3g;
  • Agnei Bastytei-3g;
  • Samantai Šmuilaitytei-3g;
  • Samantai Didjurgytei-2gc;
  • Neringai Pinaityte-4gb;
  • Mantui Matusevičiui-3g;
  • Eimantui Šulcui-3g.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija