foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šokio diena

    Jau antrą kartą gimnazijoje paminėta šokio dieną. Šios idėjos autoriai šokių kolektyvas "Era" ir vadovė Reda Žemelienė. Šiais metais visus gimnazistus šokėjai pakvietė į gimnazijos kiemą prisiminti ne tik šokio dieną, bet ir sveikatingumo metus. Direktorius Alvydas Januškevičius pasidžiaugė gražia iniciatyva ir kuriamomis tradicijomis, o direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė palinkėjo ir ateityje susiburti šokio ritme ir būti sveikiems.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija