foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Europos piliečių metams paminėti - ŽEMĖS MENO KŪRINYS

   2013 m. gegužės  2-3 dienomis gimnazistai: 3G dailės bendrojo, pagilinto  kurso moksleivės Justė ir Alina  ir 2Gc klasės moksleiviai, kūrė netradicinį žemės meno kūrinį –„Imsriuko gobeleną“. Jiems padėjo dailės mokytojos: J. Davidavičienė ir N. Kurtinaitienė.

    Kiekvienas įpynė po savo išradingumo, nuoširdumo giją ir dedikavo šį darbą „Europos piliečių metams“ paminėti.

    Žemės menas -XX a. 7-ame dešimtmetyje atsiradusi postmodernizmo meno srovė. Tai tarsi menininko dialogas su gamta, naujas požiūris į ją. Kuriant žemės meną, ugdomas žmogaus ekologinis sąmoningumas. Žmogus verčiamas įsižiūrėti, įsiklausyti į gamtą, pasijusti jos dalimi, ja grožėtis, puoselėti ir globoti. Žemės meno (kaip proceso ir meno) pavyzdžiai, žinomi ir fotografijų ir aprašymų, žiūrovo savimonėje įgaudavo ne teik materialų būvį. Dažnai šiems pavyzdžiams reikia daug erdvės, atstumų, natūralių medžiagų, ir jie fiksuojami daugiausia iš lėktuvo.

    P. S. Kūrybinio proceso metu  2c klasės mokiniai buvo nuostabūs, jiems dėkoja J. Davidavičienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija