foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Karaoke dainų vakaras

    Kovo 14 d. gimnazijos aktų salėje vyko Karaoke dainų vakaras. Šio renginio organizacinė grupė: Aistė Karaliūnaitė, Ema Pliuščikaitė, Paulius Vasiliauskas, Eimantas Štulas ir  Eiva Dobilaitė. Karaoke dainas atliko: Patricija Baužaitė, Marta Krikščionaitytė, Lukas Vijeru, Justė Treinytė, Indrė Gavėnaitė, Neringa Bastikaitytė, Gabija Tutoriūtė, Jolanta Labinskytė ir Simona Parnarauskaitė. Renginio metu šoko: kolektyvas D-EM ir  Laurynas Petrauskas. Renginį vedė Aistė Karaliūnaitė ir Paulius Vasiliauskas. 
 
Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija