foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte

   Kovo 12-14 d. technologijų mokytoja I.Petruitienė 1-ų klasių gimnazistus pakvietė į susitikimą su Jurbarko rajono vyriausiąja architekte, urbanistikos skyriaus vedėja G.Gadliauskiene. Mokiniai turėjo puikią galimybę artimiau susipažinti su architekto specialybe, išklausyti Jurbarko miesto infrastruktūros tendencijas, išgirsti Europos Sąjungos lėšų panaudojimo projektams įgyvendinti sąlygas. Susitikimo dalyviai buvo supažindinti ir su numatomais artimiausiais pokyčiais Jurbarko mieste. Panašius susitikimus mokytoja planuoja organizuoti ir su vyresnių klasių gimnazistais. Artimiausias tokio pobūdžio renginys vyks balandžio mėnesį.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija