foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Antrų gimnazijos klasių istorijos viktorina

     Šiais metais gimnazijoje vasario 16-ąją paminėjome antrų gimnazijos klasių istorine viktorina. Istorijos mokytojas Jonas Laurinaitis kartu su trečių klasių gimnazistų komanda, kurie viktorinoje vykdė komisijos narių pareigas, paruošė įdomias ir intelektualias užduotis, kurios privertė viktorinos dalyvius gerokai „pasukti galvas“. Viktorinos vedantieji Arnas Ašmonas ir Paulius Eigertas skelbė komandoms keturių turų užduotis.

     Šventę praturtino muzikos mokytojos Gražinos Mikšienės mišraus ansamblio, taip pat gimnazijos solistų, muzikantų Almanto Tamošaičio, Lauros Bartusevičiūtės, Edvardo Navicko, Leono Greičiaus, Svajūno Birgiolo, Luko Vijeru, Arnoldo Petrošiaus ir šokėjos Eivos Dobilaitės koncertinė programa. Komisijos narys Simonas Mikšys paskelbė galutinius komandų rezultatus. Istorijos mokytoja Birutė Genienė ir gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius pasveikino komandas nugalėtojas ir įteikė saldžius prizus.

Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija