foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

3-ų klasių teminis vakaras

   3-ių gimnazijos klasių mokiniai gruodžio 21 d. susirinko į teminį "Kino filmų" vakarą. Dar gerokai prieš mėnesį direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė ir šio renginio idėjos autorė Dominyka Stulginskytė klasių atstovus pakvietė burtų keliu išsitraukti kino filmo pavadinimus. Klasės iš anksto ruošėsi šventinio filmų vakaro parodijas. Visus pradžiugino klasių a,b,c ir jungtinės f,g,h programos.Šventinę nuotaiką dovanojo gimnazijos atlikėjai: Laura Bartusevičiūtė, Rokas Ralys, Julija Ravinytė, Darius Kucinas, Almantas Tamošaitis, šokėjos: Agnė, Giedrė, Liuda ir šokių kolektyvas "Era". Renginio siela buvo vedantysis Tadas Radišauskas, kuris linksmose improvizacijose pakvietė dalyvauti ne tik esamus, bet ir buvusius gimnazistus. Direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė dėkoja renginių operatoriams Mantui Švenčioniui, Vydūnui Laurinaičiui mokytojui Adolfui Būblaičiui ir jo fotografijos mokinėms: Gretai Pavalkiūtei , Gabrielei Undraitytei , Kamilei Andriulaitytei , įamžinus šventines renginių akimirkas taip pat klasių a,b,c,f,g,h auklėtojoms: Birutei Galbogienei, Gražinai Mikšienei, Nijolei Kurtinaitienei, Deimantei Tamošaitytei ir jų mokiniams paruošusiems klasių filmų parodijas, visiems aktyviems gimnazistams ir atlikėjams dalyvavusiems programoje ir padėjusiems organizuoti šventinį teminį vakarą.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija