foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Kalėdinis koncertas

    Jau tapo tradicija, kad gimnazijoje vyksta Kalėdinis koncertas. Šiais metais, gruodžio 20 d., pilnutėlėje aktų salėje programos dalyviai džiugino žiūrovus Kalėdiniais teatro grupės etiudais ir skambiomis solistų: Lauros Bartusevičiūtės, Edvardo Navicko, Lauros Oželytės, Gretos Bukauskaitės, Almanto Tamošaičio, Aurimo Vidučio, Agnės Strikaitės ir mišraus ansamblio atliekamomis dainomis. Gitaromis grojo Edvardas Navickas, Almantas Tamošaitis, Aistis Mičulis, Marta Kriščionaitytė, džambe Gabija Mockevičiūtė, Svajūnas Birgiolas, būgnais Arnas Ašmonas, saksofonu Svajūnas Birgiolas. Savo kūrybos dainą atliko mokytoja Jurgita Kazinevičienė kartu su mokytoja Gražina Mikšiene. Koncertą kartu su savo mokiniais ruošė muzikos mokytoja Gražina Mikšienė ir teatro mokytoja Jūratė Videikienė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija