foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Koncertas Smalininkų Senjorų namuose

   Jau tapo gražia tradicija, kad prieš didžiąsias metų šventes mūsų gimnazijos mokiniai su  koncertu apsilanko Smalininkų Senjorų namuose. Šiais metais direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė pakvietė vykti 1-os c klasės gimnazistus ir jų auklėtoją Loretą Tamošaitienę. Visi nuoširdžiai ruošėsi. Dailės mokytoja Jurgita Davidavičienė kartu su mokiniais ir auklėtoja Loreta Tamošaitiene pagamino molinius dirbinius su šiltais šventiniais palinkėjimais. Jolanta Gudelienė padėjo mokiniams išmokti šventines dainas. Susitikimas praėjo šiltai, kupinas pakilios šventinės nuotaikos ir nuoširdžių emocijų. Gimnazistai padovanojo Senjorams gražią Kalėdinę programą. 

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija