foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Karaoke vakaras

   2-ų gimnazijos klasių mokiniai susirinko į Karaoke vakarą. Visos klasės buvo pasiruošusios atlikti savo pasirinktas dainas. Vakaro programą pradėjo ir visiems gerą nuotaiką dovanojo gimnazijos aktoriai Tadas, Arnas, Paulius, Raimondas, Simona, Darius ir kt. atlikdami įvairias improvizacijas.

   Programos pabaigoje vedantieji Simona ir Raimondas paskelbė dainų nominacijas. Metų solistu tapo Almantas Tamošaitis, „Linksmiausia daina“ atiteko 2b klasei , „Metų šokis“ paskirtas 2a klasei, „Metų dueto“ nominaciją pelnė 2c klasės mokinės Gabija Mockevičiūtė ir Greta Bukauskaitė.

  

   Renginio organizatorė direktoriaus pavaduotoja Jolanta Gudelienė ir klasių vadovai Asta Akutaitienė, Jonas Laurinaitis, Irena Danupienė džiaugėsi mokinių išradingumu, talentingumu ir jaunatviška energija.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija