foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

   Projektas „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms“

   Rugsėjo 14 d. gimnazijos mokiniai, lankantys teatro pamokas, dalyvavo projekto „Aukštosios kultūros impulsai mokykloms (AKIM)“ kūrybinėse dirbtuvėse kartu su aktoriais Algiu Matulioniu ir Nina Marija Radaityte. Svečiai charakterizavo aktoriaus profesijos ypatumus ir sudarė sąlygas mokiniams patiems paragauti „aktoriaus duonos“. Projekto gimnazijoje koordinatorė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė ir teatro mokytoja Jūratė Videikienė pasakojo, kad užsiėmimo metu pastebėjo gimnazijos „teatralų“ naujas, dar neatsiskleidusias savybes, reakcijas ir gabumus. Kūrybinių dirbtuvių dalyviai ir žiūrovai buvo apdovanoti ne tik mažomis atminimo dovanėlėmis, bet ir šiltais įspūdžiais, karštomis emocijomis ir profesionaliu požiūriu, kaip paprasti dalykai gali atskleisti gilius, sudėtingus išgyvenimus, kuriuos pajausti reikia tikro aktoriaus meistriškumo ir profesionalumo.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija