foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Viktorina „Moki žodį-žinai kelią“

Kovo 3 dieną gimnazijoje  vyko lietuvių k. ir literatūros viktorina „Moki žodį-žinai kelią“. Ją I G klasių mokiniams organizavo dešimtokai, t. y. II D klasė.

Šis protų mūšis, mūsų mokykloje jau tapęs tradiciniu, vyksta kasmet ir yra vienas iš Lietuvių kalbos dienų renginių. Šių dienų tikslas – skleisti žinias apie lietuvių kalbą, stiprinti lietuvių kalbos mokymosi motyvaciją ir ugdyti pagarbą lietuvių kalbai.

 Lietuvių k. mokytoja Jolanta Norkūnienė

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija