foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su policijos komisariato bendruomenės pareigūnu

   Rugsėjo 20-28 dienomis visos 2 gimnazijos  klasės sulaukė svečio  Ramūno Budriaus - Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jurbarko rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūno, Veiklos skyriaus vyriausiojo tyrėjo. Svečias papasakojo, kokia atsakomybė ir baudos  gresia už įvairius nusižengimus bei nusikalstamas veikas, kodėl mūsų amžiaus jaunimas negali vartoti psichotropinių medžiagų. Sužinojome, kokių bėdų galima sulaukti, netinkamai naudojantis socialiniais tinklais.

    Dėkojame svečiui ir  klasių auklėtojoms: V. Strončikienei, G. Bajorinaitei, I.Savickaitei,  J.Norkūnienei, V. Klepikovienei, už suorganizuotą susitikimą.

                                                                                                                           Meda Sinkutė, 2 A klasės mokinė                       

   

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija