foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Valentino dienos popietė 2021

   I klasių mokiniai  rinkosi į nuotolinį renginį Valentino dienos popietė, kurį organizavo I B klasė. Renginio metu  mokiniai kūrė  patiekalų receptus, siūlė romantiškiausius filmus įsimylėjėlių dienai. Klasių kapitonai turėjo sudėti meilės dainų žodžius. Visi renginio dalyviai balsavo už populiariausią žvaigždžių porą.

    Kiekviena klasė atliko namų darbų užduotis ir pristatė mėgstamą dainą apie meilę.

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija