foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Moki kalbą- rasi kelią

   Taisyklingos užsienio kalbos mokomės ne tik pamokose. Dar svarbiau - girdėti gyvą žodį. Karantinas neuždarė mūsų tarp keturių sienų - jis pateikė naujas bendravimo formas ir galimybes. Besimokantieji rusų kalbos gruodžio 19–30 d. su rusų k. mokyt. Vita Pakinkyte dalyvavo Tarptautiniame internetinių renginių moksleiviams, studentams, dėstytojams, tėvams cikle „Декабрь с Институтом Пушкина“ ir sėmėsi naujų žinių, įspūdžių bei įgūdžių kartu su dalyviais iš viso pasaulio, besimokančiais rusų kalbos - Japonijos, Italijos Ispanijos, Graikijos, Vokietijos, Brazilijos, Prancūzijos, Norvegijos, Latvijos, Lietuvos, Lenkijos,Sakartvelo, Irano ir kitų pasaulio šalių. Mūsų mokiniai turėjo galimybę virtualiai keliauti ir mokytis kartu su kitų tautų atstovais, išgirsti gyvą, autentišką kalbą, įsitikinti, jog rusų kalba yra plačiai pasaulyje paplitusi ir ją mokėti tikrai naudinga.

  Skaityti daugiau apie renginį čia...

 

2024 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija