foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

 Vokiečių kalbos dienos 2020 m.

  2020 metų Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip öko?“ renginiai visoje Lietuvoje vyko spalio 19-25 dienomis. Pagrindiniai akcentai - tvarumas, ekologiškumas ir kūrybingumas. Mūsų gimnazijoje vokiečių kalbos pamokose irgi buvo minimos vokiečių kalbos dienos. Mokiniai dainavo vokiečių kalbos dienų himną, kurį sukūrė ir atliko „Skamp“ grupė, nagrinėjo tvarumo temą, žaidė žaidimus, atsakinėjo į viktorinų klausimus. Buvo ir dovanėlių, kuriose džiovinti vaisiai, vaistažolės, prieskoniai.

  Vilniaus Goethe´s institutas padovanojo devynioms Lietuvos bibliotekoms 10 knygų tvarumo tema. Jeigu susidomėjote, knygas galite pasiskolinti Jurbarko rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje

   Šio projekto globėja „Vinted“ įkūrėja Milda Mitkutė sako: „Jei manęs klaustų, ką daryčiau kitaip būdama paauglė, neabejotinai atsakyčiau: skaityčiau daugiau knygų ir mokyčiausi daugiau užsienio kalbų.“

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija