foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Pagerbti Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos III klasių mokiniai, geriausiai pasirodę rajoninėse olimpiadose ir konkursuose

   Kovo 6 d. gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė pasidžiaugė mokinių pasiekimais bei įteikė padėkos raštus rajoninių olimpiadų prizinių vietų laimėtojams:

Barborai Jociutei, Agnei Sapronaitytei, Nedui Rimavičiui, Aidui Ašmonui, Emilijai Barčauskaitei, Deividui Brazaičiui, Gerdai Karčiauskaitei, Eglei Liubancaitei, Dovilei Masteikaitei, Irmantui Norkūnui, Karolinai Rimkutei, Sandrai Spaustynaitytei, Gražvydui Stranevičiui, Dominykui Vilčinskui.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija