foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Užgavėnės gimnazijoje 2020

    Šventinę nuotaiką dovanojo Ia klasės persirengėliai kartu su auklėtoju S. Ambrazaičiu. Gimnazijos kieme bendruomenę šildė Užgavėnių muzika, žaidimai blynai ir arbata.
Šventės dalyviai ne tik smagiai praleido laiką, bet ir sudegino Morę, pasidžiaugė kalendorinės žiemos pabaiga.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija