foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas su keliautoju Aurimu Valujavičiumi

   Mokinių tarybos pirmininkas Irmantas Norkūnas organizavo gimnazijos mokinių susitikimą su keliautoju Aurimu Valujavičiumi.

  Gimnazistai turėjo puikią progą susipažinti su svečio patirtais kelionių iššūkiais, įspūdžiais bei pasigrožėti aplankytų šalių kraštovaizdžiu.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija