foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Šv. Valentino popietė 2020

   Šv. Valentino popietės akimirkos, kurią organizavo 1 B klasė kartu su klasės auklėtoju Linu Klijūnu.

  Renginio metu gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė padėkojo rajoninių olimpiadų prizininkams ir įteikė padėkos raštus: Arnui Šniokaičiui, Miglei Šašytei, Kajui Kuncaičiui, Eiviui Kazlauskui, Augustui Globiui, Armandai Urpšaitei.

 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija