foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Renginys – edukacija „Atvirlaiškių dirbtuvėse“

   Gruodžio 12 dieną dailės ir fotografijos dalykų 11 kl. gimnazijos mokiniai dalyvavo kultūros paso renginyje – edukacijoje „Atvirlaiškių dirbtuvėse“. Edukaciją vedė Tauragės krašto muziejaus fotografas Juozas Petkevičius. Renginio metu moksleiviai susipažino su fotografijos atsiradimo istorija ir vienu iš fotografijos gavimo būdų – cianotipija. Kiekvienas edukacijos dalyvis galėjo atsispausdinti atvaizdą su Tauragės miesto istoriniais objektais.

    Antroje renginio dalyje buvo pristatyti senieji analoginiai fotoaparatai, vienu iš jų buvo nufotografuota visa dalyvių grupė ir vietoje atspausdinta negatyvinė nuotrauka. Edukacijos pabaigoje buvo apžiūrėta vieno žinomiausių Lietuvos fotografų Algimanto Aleksandravičiaus peizažo fotografijų parodą.

    Tai pat buvo aplankyta ir Tauragės miesto pagrindinė eglė.

Renginio iniciatoriai mokytojai A. Būblaitis ir J. Davidavičienė.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija