foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

EDUKACINIS TAPYBOS PLENERAS „KOLORISTINĖS TAPYBOS TRADICIJOS LIETUVOJE“

   2019 m. spalio 12 d. šeštadienį vyko edukacinis tapybos pleneras „Koloristinės tapybos tradicijos Lietuvoje“, kurio metu Šakių meno mokyklos dailės mokytojas, metodininkas, tapytojas Mindaugas Pauliukas vedė praktinius užsiėmimus apie Polio Sezano tapybos bruožus.

    Šiame susitikime dalyvavo Raseinių, Šakių bei Jurbarko rajono mokytojai ir mokiniai. Nemažas plenero dalyvių būrys buvo mūsų gimnazijos mokiniai, puikiai praleidęs laiką Kidulių dvare, kurio metu buvo tapoma, stebima gamta, dalinamasi patirtimi bei mokomasi vieni iš kitų. „Tai pirmasis ir sėkmingas tokio pobūdžio renginys, suartinęs žmones kūryboje, leidęs susipažinti su kitų kūrybiniais gebėjimais ir įsivertinti savuosius“ – taip apibūdino plenero eigą Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos dailės mokytoja metodininkė ir renginio organizatorė Daura Giedraitienė.

  Šiuo metu plenero dalyvių, tame tarpe ir mūsų mokinių: LIEPOS PAŽERECKAITĖS, EIVIO KAZLAUSKO, IEVOS ANDRIUKAITYTĖS, GABIJOS VASILIAUSKAITĖS, FAUSTOS ŽAKEVIČIŪTĖS, GIEDRIAUS MALAKAUSKO, GABIJOS EICHELTAITĖS, GABIJOS JUŠKĖNAITĖS, EMILIJOS KLIMAITĖS, MEDOS MASAITYTĖS, HAROLDO KULIEŠIAUS, sukurti paveikslai eksponuojami Jurbarko savivaldybėje.

    Jurbarko savivaldybėje paroda veiks iki gruodžio 2 d., vėliau bus eksponuojama Kidulių dvare, Raseiniuose, Jurbarko centrinėje bibliotekoje. Kviečiame atvykti ir apžiūrėti spalvingus darbus.

   Tapybos plenero darbų parodos akimirkas rasite čia:

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija