foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Susitikimas – diskusija „Edukacinės erdvės gimnazijoje“

   Spalio 15 d., mūsų gimnazijos mokinių taryba, kurią kuruoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, inicijavo susitikimą – diskusiją su gimnazijos tarybos, kultūros komandos ir „Jaunųjų žurnalistų“ būrelio atstovais tema „Edukacinės erdvės gimnazijoje“. Tikimės, kad susitikimo metu aptartos idėjos bus sėkmingai įgyvendintos.

2023 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija