foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Popietė – „Draugiškiausios laidos pirmokai“ 

   Spalio 11 d. įvyko susipažinimo popietė tema – „Draugiškiausios laidos pirmokai“. Renginio tikslas – susipažinti, užmegzti ryšius, susidraugauti, kad tolesni mokymosi metai būtų grindžiami tarpklasiniu bendradarbiavimu ir pagarba vieni kitiems.

     Už šią popietę buvo atsakinga 1e klasė kartu su klasės auklėtoja Irmanta Valošiniene. 

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija