foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Paskaita „Kaip tapti išskirtiniu, elitiniu moksleiviu“

   Vėjus Vietrinas skaitė paskaitą „Kaip tapti išskirtiniu, elitiniu moksleiviu“. Dabar Vėjus yra vis dar jauniausias WAKO ir WKN pasaulio čempionas Lietuvos kikbokso istorijoje. Laimėti tokius aukštus pasiekimus bei tobulėti kaip asmenybei Vėjui padėjo ,,Aukštų pasiekimų psichologija" ir prestižiniai pasauliniai treneriai. Paskaitoje Vėjus pasidalino savo žiniomis, pasakojo, kaip įveikti baimę, ugdytis drąsą, pozityviai mąstyti, gebėti būti pavyzdžiu aplinkiniams. Vėjus pasakojo, kaip atrado aukštų pasiekimų psichologijos sritį, transformavo savo mąstymą ir tapo pasaulio čempionu.

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija