foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Tarptautinė Mokytojų diena 2019

  Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos mokinių taryba, kurios veiklą kuruoja direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė, pasveikino gimnazijos mokytojus Tarptautinės Mokytojų dienos proga. Šiais metais renesanso muzika ir apranga padėjo sukurti šventinę nuotaiką ir atributiką ne tik ankstų rytą, bet ir renginio metu. Muzikinį sveikinimą paruošė muzikos mokytoja Gražina Mikšienė kartu su savo mokiniais Emilija Barčauskaite, Agne Bukauskaite, Milanu Majausku ir Linu Sasnausku. Renginio vedantieji Aistė Dirdaitė ir Dainius Kavaliauskas palinkėjo mokytojams ir toliau atrasti jėgų ir tikėjimo  mokyti ir perduoti savo žinias. Nuoširdžius ir šmaikščius sveikinimus išsakė ir dvaro ponia bei dvaro ekonomė iš Jurbarko krašto muziejaus.

    Mokytojų dienos šventės nuotraukos.

  

2022 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija